רמת אפעל החדשה

TOO TOWERS - ראשון לציון

המשתלה – קטמון – ירושלים

מגדלי הקונסוליה – ארנונה – ירושלים

מחיר למשתכן קריית ביאליק – Sela B

חברת סלע בינוי עתידה להקים 2 מגדלים, האחד בן 22 קומות והשני בן 24 קומות בשכונה החדשה בקריית ביאליק –נאות אפק. כל דירה תהנה מסטנדרט הבנייה הבלתי מתפשר של החברה וממחיר אטרקטיבי. ההגרלה הראשונה הסתיימה וכעת נמצאים בקשר מול הזוכים ובמקביל לקראת התחלת ביצוע הפרויקט. הדירות בפרויקט נמצאות כרגע בשיווק על ידי הגרלות של משרד הבינוי והשיכון. לפרטים נוספים לחצו על לוגו הפרויקט.

וילה אכזיב

וילה אכזיב הינו מתחם מגרשים המיועדים לבנייה עצמית יוקרתית בחוף אכזיב. הפרוייקט ממוקם בקטע החוף שבין הגן הלאומי אכזיב מצפון והטיילת העירונית החדשה שנבנית מדרום, במרחק פסיעה קצר של 200 מטר מחוף הים. חוף אכזיב נחשב, ובצדק, לחוף הים המיוחד בישראל. 5 ק"מ של חוף ים כחול ורוגע, נוף פתוח לצוקי הגיר הלבנים של ראש הנקרה, צמחייה נדירה, רכסי כורכר, לגונות, איים סלעיים באופק ואווירת חופש כל השנה!

הכרמל הירוק - חיפה

מבצע מימון מיוחד - שלם 20% בחתימת חוזה והיתרה בסמוך למועד האכלוס לאחר שנים רבות בהן, לא היו פרויקטים חדשים באזור, מוקם בשכונת אחוזה פרויקט המגורים היוקרתי: הכרמל הירוק. פרויקט חדשני על קרקע פרטית ביזמות החברות "סלע בינוי" ו-"הילת הצפון". מגוון דירות 5 ו-6 חדרים מרווחות, דירות גן ודירות פנטהאוס-דופלקס בשני בנייני בוטיק בני 9 קומות. כל הדירות נהנות מנוף ירוק ומהפנט של העמק הפרוס מבעד לחלונות ואיכות חיים נחשקת…

סלע בינוי

לתיאום פגישה

    מתעניין/ת בפרויקט:
    אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי

    השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!