כתבו עלינו

אודות הפרויקט

משפחת 'סלע איסתא' מתרחבת, אנו גאים להציג פרויקט חדש מבית סלע בינוי ואיסתא נדל״ן – TOO TOWERS ראשון לציון בשכונת נרקיסים החדשה.
בעקבות פינוי מחנות צריפין, נשלמות בימים אלה עבודות התשתית בשכונה צעירה וחדשה המוקמת בדרום־מזרח העיר – זוהי שכונת נרקיסים. כבר כעת, משלימה עיריית ראשון לציון בניית בית ספר יסודי חדש ואשכול גני ילדים ובכך מניחה את היסודות לקהילה צעירה ותוססת. השכונה החדשה גובלת בפארק המרהיב ״גן בעברית״ – מתחם ענק הכולל מדשאות רחבות, מתקני משחקים וכושר, שבילי הליכה וריצה, נתיבי אופניים ועוד – הכל תחת תפיסה חינוכית המקדשת את התרבות העברית.

משני המגדלים נשקף נוף פנורמי אורבני של מרחבי השכונות החדשות של ראשון לציון, אשר יוצרים קו רקיע המאפיין את הערים הגדולות בעולם – קצב של ניו יורק, בעיר דוברת ונושמת עברית. השכונה מחוברת לעורקי תחבורה מרכזיים והפרויקט עצמו ימוקם ברחוב ירושלים אשר יהיה הציר המרכזי של השכונה. כך, תיהנו מכל העולמות – מיקום פנטסטי, נגישות גבוהה, מהירה ונוחה לכל מקום ולכל צורך – בצד מרחבים של טבע עירוני ושקט המאפיינים את השטחים הציבוריים הרבים.

TOO TOWERS  ראשון לציון כולל שני מגדלי מגורים המיתמרים לגובה 24 קומות כל אחד ובנויים על גבי קומת מסחר. התכנון הופקד על ידי משרד עתיר נסיון ומוניטין – קיקה ברא”ז אדריכלים. בכל מגדל כ-96 דירות, 4 דירות בקומה, חניה פרטית ומחסן לכל משפחה, לובי מעוצב וחזות מהודרת.

השילוב המנצח של שתי חברות נדל״ן הבונות אלפי יחידות דיור בכל הארץ, עיצוב אדריכלי מהשורה הראשונה, שכונה מודרנית מתוכננת לעילא, הקפדה יתירה על ביצוע ולוחות זמנים – כל אלה מבטיחים לכם מוצר מעולה ובית שתתגאו בו.

הפרויקט נמכר במלואו

  אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי
  סלע בינוי

  לתיאום פגישה

   מתעניין/ת בפרויקט:
   אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי

   השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!