כתבו עלינו

אודות הפרויקט

הכרמל הירוק

לאחר שנים רבות בהן לא היו פרויקטים חדשים באזור מוקם בכרמל הירוק, בשכונת אחוזה היוקרתית, פרויקט מגורים חדשני על קרקע פרטית בייזמות חברות סלע בינוי והילת הצפון. דירות 5 ו-6 חדרים מרווחות, דירות גן ודירות פנטהאוז-דופלקס בשני בנייני בוטיק בני 9 קומות. כל הדירות נהנות מנוף ירוק מהפנט של העמק הפרוס מבעד לחלונות ואיכות חיים נחשקת עם אינטימיות מרבית עם שתי דירות בלבד בקומה, חניה פרטית, רמת גימור גבוהה ותכנון אדריכלי ייחודי.

 

במיקום הירוק בכרמל

בקצה גבעה ירוקה בכרמל, בלב שכונת אחוזה הוותיקה ומול נוף עוצר נשימה, מוקם פרויקט הכרמל הירוק. הפרויקט ממוקם ברחוב נעמ"ת המבוקש, בסמוך לרחוב שמשון המרכזי. דיירי הפרויקט החדש נהנים מנגישות נוחה למנהרות הכרמל, מרחק הליכה ממתחם הבילויים השוקק מרכז הכרמל ומוקדי פנאי ותרבות רבים בנוסף מגוון מוסדות החינוך הטובים בעיר, פארקים פורחים ביניהם גן האם, קרבה לטכניון ואוניברסיטת חיפה, גרנד קניון וסינמטק חיפה.

 

תכנון ועיצוב

פרויקט המגורים הכרמל הירוק תוכנן בקפידה על ידי לשניאק אדריכלים, מהמובילים בחיפה. הפרויקט תוכנן כך שיהווה חלק מהמרקם הייחודי של השכונה בדגש על תכנון אדריכלי פורץ דרך ומודע לסביבה בה הוא קיים. עיצוב הפנים של הפרויקט הופקד בידיו של המעצב דורון מור, אשר תכנונו מתאפיין בקווים נקיים וביצירת אווירה הרמונית ונעימה. תכנון הדירות נעשה בהתאם לעקרונות הפנג שואי – עקרונות המבטיחים זרימה אנרגטית נכונה והרמוניה בחלל הבית – זאת מתוך ההבנה שהבית בו אנו חיים איננו רק קירות וחללים מעוצבים.

 

מיקום הפרויקט – נעמ"ת 8, חיפה

אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי

לתיאום פגישה

מתעניין/ת בפרויקט:
אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!