כתבו עלינו

אודות הפרויקט

חברת 'סלע בינוי' זכתה במכרז של רשות מקרקעי ישראל ומתכננת בימים אלו שני פרויקטים באזור ההייטק והמסחר בנשר, על ציר בר יהודה, סמוך לצומת הצ'ק פוסט. באזור המתפתח, בו נסגרה בשנת 2011 ״המחצבה 4.5״ ההיסטורית, מקדמת עיריית נשר פארק תעשיות הייטק ומדע על ציר דרך בר יהודה, המתעורר לחיים אחרי עשרות שנים, בו כבר הוקמה שכונת מגורים חדשה עם למעלה מ-1,100 יחידות דיור ופארק ספורט אתגרי. בימים אלו מתבצעות עבודות הפיתוח של המתחם.

חברת 'סלע בינוי' תקים מגדל בן 32 קומות על פני כ-10 דונם ויכלול כ-50,000 מ״ר למסחר, תעסוקה והייטק. גשר באורך של כ-120 מטר שיחבר את מרכז הבניין לשער הטכניון.

כך שבסך הכל במתחם המחצבה ייבנו מתחמי משרדים ומסחר על כ -62,000 מ״ר בעלות כוללת של כ-500 מיליון שקלים ל-2 הבניינים שיענו על הביקוש ההולך ועולה באיזור וזאת לאחר שיווק מתחם תעסוקה נוסף בצ׳ק פוסט בשטח של כ-15 אלף מטר.

"זיהינו צורך הולך וגדל של משרדים ואזורי מסחר חדשים בנשר והסביבה. מדובר באזורים בעלי פוטנציאל הגידול הגדול ביותר בצפון, המלאים בבנייני תעשיה ישנים שהוסבו למשרדים, וברור לנו שהצורך לאזורי הייטק, משרדים ומסחר הסמוכים לאזורי מגורים נחוצים לפיתוח הסביבה ובתעשיות חדשות ונקיות יותר. הגישה הקרובה של כלל מתחמי העסקים והתעסוקה לציר התחבורה המרכזי ולאזור מרכזית המפרץ, המטרונית, הרכבת והרכבל גורמת למעסיקים רבים לחפש שטחים בסביבה. המתחם בנשר מהווה אבן שואבת בעקבות הארנונה האטרקטיבית במקום (כ-1/3 מחיפה). אני שמח על זכייתנו במכרז המאפשר הקמת מגדל משרדים נוסף ובטוח שהוא יביא לאזור יזמים וסטרטאפים רבים לצד חלופות ראויות יותר למשרדים הישנים באזור היום" אומר אלעד כהן, מנהל מחלקת נדל"ן מסחרי בסלע בינוי.

צור קשר

צרו קשר לפרטים:

*6588

  אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי
  סלע בינוי

  לתיאום פגישה

   מתעניין/ת בפרויקט:
   אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי

   השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!