29

פרויקטים למגורים

 

10

פרויקטים למסחר

 

4,000

יחידות דיור

 

100,000

מ"ר מסחר


'סלע בינוי' היא חברה בעלת הון עצמי ומוניטין רב שנים, המאפשרים ייזום ובניית פרויקטים עתירי מימון. לחברה פרויקטים לקהל הרחב – השוק החופשי, בניה במסגרת 'מחיר למשתכן', בניית בנייני משרדים ומסחר לצד פרויקטים של התחדשות עירונית. נכון לשנת 2020, החברה מחזיקה אלפי יחידות דיור ועשרות אלפי מטרים מרובעים של שטחי מסחר בפרויקטים בפריסה ארצית במיליארדי שקלים. הודות לניסיון העשיר שנצבר בשני העשורים האחרונים, מצליחה 'סלע בינוי' לשמור על רוח יזמית צעירה וחדשנית המתורגמת בפועל לפרויקטים פורצי דרך, הזוכים גם להצלחה והוקרת תודה מצד הדיירים.

חטיבת הביצוע

חברה מובילה בפרויקטים למגורים ברחבי הארץ וזאת בזכות יכולות ביצוע גבוהות. איכות, מקצועיות, מצוינות וכוח אדם איכותי מאפשרים ל'סלע בינוי' להקים פרויקטים בהיקפים של מאות יחידות דיור בסטנדרטים גבוהים וכן ניהול ביצוע אפקטיבי באמצעות צוות עתיר ניסיון.

מחלקת התחדשות עירונית
החברה שזכתה כמובילה בתחום פינוי בינוי על פי המדד לדירוג החברתי להתחדשות עירונית של "דה מרקר", פתחה מחלקה שתרכז את הפרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, ביניהם פרויקט 'גן העיר' הגדול בתחום באזור הצפון. החברה עתידה ליזום פרויקטים נוספים בתחום במרכז הארץ.

מחלקת פיתוח עסקי ונדל"ן מסחרי
המחלקה עוסקת בכל שרשרת הערך החל מאיתור הקרקע, רכישה והשבחה, ניהול תהליך התכנון והרישוי. המיקוד האסטרטגי הינו בתחום המגורים והמסחר וכן מגוון מוצרים בענף כגון שיווק כיזם ללקוחות, פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בניה עבור קבוצות רכישה ועוד. תחום נוסף שהמחלקה אחראית עליו הוא בניה בתחום הנדל"ן המסחרי – בנייני משרדים וחלקים מסחריים בבנייני מגורים.

מחלקת שיווק ומכירות
התחנה הראשונה של הלקוח ומקום המפגש בו הלקוח והחברה לומדים להכיר זה את זו מהווים נדבך חשוב לשרות המקיף אותו החברה מעניקה ללקוח מהרגע הראשון ועד לקליטתו למחלקות השרות והתכנון. במחלקה ישנם עובדים המעניקים ללקוחות שירות אדיב וממוקד ובכך מאפשרים להם לעשות את הבחירה המתאימה ביותר אשר עונה על צרכיהם מבחינת בחירת הנכס וכן תואמת ליכולות הכלכליות של הלקוחות.

מחלקת שירות הלקוחות
Sela + היא מחלקת השירות האישי של סלע בינוי והשקעות. המחלקה מעמידה ללקוחות החברה ליווי צמוד משלב הרכישה ועד תום תקופת הבדק והאחריות.

 

המייסדים:

אמנון סלע
ייסד את חברת אמנון מסילות בתחילת שנות ה- 50 אשר עיקר עיסוקה היה הסעות פרטיות.

איתמר סלע
ייסד בשנת 2002 את חברת 'סלע בינוי' כחלק מהזיקה המשפחתית לבנות וליישב את ארץ ישראל

אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי

לתיאום פגישה

מתעניין/ת בפרויקט:
אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!