חברת סלע בינוי והשקעות בע"מ, אשר נוסדה בשנת 2002 מהווה את הזרוע הנדלנית של קבוצת אמנון מסילות. הצלחת החברה אשר עיקר פעילותה בצפון הארץ נזקפת לזכות סטנדרטים גבוהים בבנייה למגורים ומסחר, באמצעות צוות מקצועי של אדריכלים, מהנדסים, מנהלי פרויקטים ולצד אנשי שיווק ומכירות ומחלקת שרות לקוחות העונים על כל דרישות הלקוחות מרגע רכישת הדירה ועד לרגע מסירת החזקה בה.איתנות פיננסית
לחברה הון עצמי ומוניטין רב שנים המאפשרים יזום ובניית פרויקטים עתירי מימון בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח. נכון להיום החברה מחזיקה כ-2500 יחידות בפרויקטים בשלבי תכנון וביצוע בהיקף כספי של למעלה מ-2.5 מיליארד ₪.


חטיבת הביצוע
חברת סלע בינוי והשקעות ביצעה קפיצת מדרגה בתחום הבניה למגורים באיזור הצפון והפכה למותג מוביל בזכות שימת דגש על יכולת הליבה המרכזית – הביצוע.
איכות, מקצועיות, מצוינות ושימת דגש על המשאב האנושי מאפשרים לחברה להקים פרויקטים בהיקפים של מאות יחידות תחת הקפדה מקסימלית על סטנדרטים גבוהים וכן ניהול ביצוע אפקטיבי באמצעות צוות עתיר נסיון.


מחלקת פיתוח עסקי
המחלקה עוסקת בכל שרשרת הערך החל מאיתור הקרקע, רכישה והשבחה, ניהול תהליך התכנון והרישוי.
המיקוד האסטרטגי הינו בתחום המגורים והמסחר וכן מגוון מוצרים בענף כגון שיווק כיזם ללקוחות, פרויקטים בתחום ההתחדשות העירונית, בניה עבור קבוצות רכישה ועוד'.


מחלקת שיווק ומכירות
התחנה הראשונה של הלקוח ומקום המפגש בו הלקוח והחברה לומדים להכיר זה את זו מהווים נדבך חשוב לשרות המקיף אותו החברה מעניקה ללקוח מהרגע הראשון ועד לקליטתו למחלקות השרות והתכנון.
המחלקה מורכבת מעובדי החברה אשר מחוברים לערכיה ומעניקים ללקוחות שרות אדיב וממוקד ובכך מאפשרים להם לעשות את הבחירה המתאימה ביותר אשר עונה על צרכיהם מבחינת בחירת הנכס וכן תואמת ליכולות הכלכליות של הלקוחות.


מחלקת שירות הלקוחות
Sela + היא מחלקת השירות האישי של סלע בינוי והשקעות. המחלקה מעמידה ללקוחות החברה ליווי צמוד משלב הרכישה ועד תום תקופת הבדק והאחריות.

 אני מאשר/ת קבלת דיוור ו/או חומר פרסומי מחברת סלע בינוי